NÁŠ PARTNER

KONTAKT


Ak Vás naša stránka zaujala neváhajte a kontaktujte nás, hľadáme spolupracovníkov
a prispievateľov

admin@kolotoce.sk
 

VYHĽADÁVANIE

ANKETA

Páčia sa Vám papierové modely
Počet hlasů: 340

POČET NÁVŠTEV

DSC_0890.jpg DSC_0053.jpg DSC_0804.jpg DSC_0860.jpg

 

 

Vitajte na stránke venovanej papierovým

modelom cirkusov a kolotočov

 

Táto stránka je dcérskou odnošou stránky - informačného portálu www.ringispil.eu, ktorá je jediná svojho druhu v Čechách a na Slovensku a združuje prevádzkovateľov, výrobcov a priaznivcov kolotočov a cirkusov. Jej cieľom je združovať ľudí s podobnými záujmami v oblasti, ktorá bola v minulosti a bohužiaľ ešte aj v súčasnosti čiastočne tabuizovaná.

Stránka  s tematikou modelou je akousi nadstavbou porátlu ringispil a je určená pre všetkých, ktorí sa venujú modelárstvu a zároveň ich zaujíma dianie a vývoj vo svete kolotočov a cirkusov. Na stránke sú prehľadne spracované galérie, ktoré poukazujú na každoročné zmeny či už pozitívne alebo negatívne vo svete cirkusov a kolotočov. Hlavným účelom je spojiť modelárov, ktorí sa tejto tematike venujú a na Slovensku a v Čechách nemajú dostatočné možnosti sebarealizácie.

Pokiaľ Vám je táto téma blízka alebo sa venujete niečomu podobnému je táto stránka určená práve Vám. Ak nám zašlete svoje fotografie na email admin@kolotoce.sk, radi ich uverejníme v zozname modelárov. Zároveň privítame akúkoľvek formu spolupráce, ktorá bude prínosom téme modelárstva, ktorá na Slovensku zatiaľ nemá pevné miesto.

Tešíme sa na Vás!

c36.jpg 8-91.jpg 06-3.jpg 5-3.jpg